Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Samochód Leah

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePon Lip 26, 2010 2:48 pm

Samochód Leah 2009-seat-ibiza-1-588x441
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimeSro Sie 04, 2010 8:44 pm

//dom Carterów/wejscie/wyjscie

Zobaczyłem Leę wyjeżdżającą z garażu.Natychmiast przyśpieszyłem i stanąłem jej na drodze,poskutkowało.Zgasiła silnik i wysiadła.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimeNie Sie 08, 2010 8:41 pm

/ pokój Leah/

Gdy wchodziłam do garażu nikogo nie było. Schowałam walizkę do bagażnika. Rozejrzałam się i wsiadlam do samochodu. Włączyłam muzykę i gdy odpaliłam wyjechałam z garażu. Gdy chciałam przyśpieszyć na mojej drodze pojawił się Seth. Zatrzymałam się i wysiadłam patrząc na niego wściekła.
- Proszę, proszę kto się pojawił - mruknęłam z ironią - mógłbyś zejść z mojej drogi? Chciałabym wyjechać, ale niestety mi przeszkadzasz.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 2:12 am

Zmieniłem się w człowieka i ubrałem spodenki.
-CO ty robisz dziewczyno ? Gdzie chcesz wyjechać ? Przecież ... nie możesz wyjechać,tzn no wiesz chcesz zostawić mnie i mamę... nie rób tego Leah,proszę cię - powiedziałem błagalnym tonem.Tak,może i jest złośliwa i wkurza wszystkich,ale to moja siostra i mam zdanie wszystkich gdzieś
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 10:47 am

Roześmiałam się histerycznie słysząc słowa Setha. Po chwili się opanowałam i spojrzałam na niego mrużąc oczy.
- Ciebie i mamę? Seth pomyśl chociaż raz i postaw się na moim miejscu. Mama ma Charliego, ty to swoje wpojenie, Sam został ojcem, chociaż wiadomo czy to jego dziecko? Bo w końcu sam wiesz co jego cudowna Emily zrobiła. A ja co? Zgorzkniala Leah jak zawsze sama! Nienawidzę! Nienawidzę mojego życia. Zejdź mi z drogi.
Spojrzałam na brata i zacisnęłam szczękę. Jeśli nie ruszy się, to zamienię się i ucieknę w skórze wilka. A potem jak pójdzie sobie wrócę i wezmę samochodu. Proste i tak pewnie będzie.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 7:49 pm

-Wiem,wiem.Ale nie możesz tak poprostu wyjechać,wprowadź się do mnie i Lily.Przecież to może się okazać dziecko Jake'a i ... - nie dokończyłem,właśnie przeleciało mi przed oczmi co by się wtedy działo,głównie z Jake'iem i Ness.Ale też z Samem...
- I no sam nie wiem,Leah proszę cie nie rób tego - powiedziałem,zamknąłem oczy
-A zresztą,kogo ja próbuje oszukać,ty i tak masz w nosie to co ja do ciebie mówię.Zawsze byłem i będę tylko twoim młodszym bratem którego masz za nic - odparłem nie złośliwie tylko ze smutkiem po czym wszedłem do domu
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePon Sie 09, 2010 10:32 pm

Zanim wszedł do domu złapałam go za ramię i odwróciłam w swoją stronę.
- Nigdy nie miałam cię za nim. Zawsze kochałam i będę cię kochała bo jesteś moim cudownym młodszym bratem. Może nie byłam i nie jestem dobrą siostrą. Wiem o tym. I nie wprowadzę cię do Ciebie i Lily. Sam wiesz czemu. Chcę wyjechać aby zapomnieć. Aby wreszcie na zawsze zapomnieć o tym co czuję do Sama. On ma tą swoją Emily i jest cholernie szczęśliwy. Każdy jest szczęśliwy. Muszę wyjechać, bo inaczej zwariuje tutaj.
Wyjąkałam cicho a po policzku spłynęły mi łzy. Seth pierwszy raz od kilu lat mógł ujrzeć na mojej twarzy łzy, bo zawsze je ukrywalam.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimeSro Sie 11, 2010 10:59 am

-Przepraszam,też cię kocham - powiedziałem i przytuliłem ją
-Tylko dzwoń do mnie,jasne - powiedziałem i uśmiechnąłem się lekko.
Leah płakała,to było naprawdę coś.Już nie pamiętam kiedy widziałem aby moja siostra płakała.
Naprawdę miałem nadzieje że wszystko się ułoży między nią,a Samem.Że Lea zapomni o nim ... Niestety nie wyszło,ale rozumiem.Rozumiem że musi sobie wszystko poukładać.
-Będę za tobą tęsknił ...
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Leah Clearwater

Leah Clearwater


Postów : 73

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePią Sie 13, 2010 1:03 pm

- Ja też będę tęskniła, ale jak będzie trzeba to przyjadę do Ciebie. Nie powiem, gdzie będę mieszkać, bo wszystkim wypaplasz - powiedziałam ze śmiechem. Seth zawsze potrafił wszystko wygadać, ale i tak był kochany. Przytuliłam się jeszcze do niego a po chwili się odsunęłam.
- Przekaż Samowi, że... - urwałam po chwili - albo nic mu nie mów. Możesz mu tylko powiedzieć, że wyjechałam. Jeśli w ogóle go to interesuje. Przepraszam braciszku. Muszę jechać. Będę dzwonić i pamiętaj, że cię kocham.
Pocałowałam Setha w policzek i nim cokolwiek powiedział wsiadlam szybko do samochodu i ruszyłam. Do nowego mieszkania, ale nie nowego życia. Tylko trochę się w nim zmieni.

/Port Angeles - Mieszkanie Lei - salon/
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitimePią Sie 13, 2010 3:57 pm

Odprowadziłem Leę wzrokiem.
Postanowiłem przejść się do domu nie zamieniając się w wilka.

//Dom Carterów
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Sponsored content





Samochód Leah Empty
PisanieTemat: Re: Samochód Leah   Samochód Leah I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Samochód Leah
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Samochod Lily
» Samochód Edwarda
» Samochód Sama Ule'a
» Samochód Setha
» Samochód Leili

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Transport - Komunikacja :: Samochód-
Skocz do: