Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Renesmee Carlie Cullen

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Renesmee

Renesmee


Postów : 32

Renesmee Carlie Cullen Empty
PisanieTemat: Renesmee Carlie Cullen   Renesmee Carlie Cullen I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 8:01 pm

1. Imię i nazwisko: Renesmee Carlie Cullen.
2. Wiek: 4/15.
3. Wygląd (opis + zdjęcie + imię i nazwisko gwiazdy):
Renesmee Carlie Cullen 1154150-bella-thorne-1171296356
Bella Thorne
Z wyglądu przypomina wampira - blada, wytrzymała skóra, idealna sylwetka, rysy twarzy... Jednakże jej oczy są barwy czekolady, a na policzkach widnieją rumieńce. Jest w połowie człowiekiem i krążąca w jej żyłach krew dodaje jej uroku. Jej serce bije w przyśpieszonym tempie, a cała jej skóra jest nienaturalnie ciepła.

4. Charakter: Ogólnie spokojna, trudna do wyprowadzenia z równowagi, ale gdy to już się zdarzy potrafi być naprawdę wybuchowa. Nieco sarkastyczna i ironiczna, ceni sobie niezależność. Nieco nieśmiała, ufa tylko temu i tym, których zna. Jak najbardziej ufna w stosunku do rodziny. Stała w uczuciach i delikatna - łatwo ją zranić. Obce jej są ludzkie słabości jak ból czy choroba, więc gdy coś podobnego jej się przytrafia zwykle reaguje strachem.
5. Historia: Urodzona 10 września po niecałym miesiącu ciąży. Biologiczna córka Belli i Edwarda. Wcześniej niechciana przez ponad połowę rodziny, chroniona przez Bellę, Rosalie, Esme i Emmetta. Pokochana przez Edwarda z chwilą, gdy usłyszał jej myśli. Resztę zauroczyła zaraz po swoich narodzinach.
Wpojenie Jacoba, nietykalna przez Quileutów. Rośnie w zastraszająco szybkim tempie, co początkowo przeraża jej rodzinę (Carlisle przez jakiś czas zmuszony jest prowadzić pomiary by upewnić się, że to powoli zwalnia), dopiero Nahuel uświadomił wszystkich, że wszystko trwa do 7 roku życia po czym dhampir zatrzymuje się w wieku 17 l;at.
Oczko w głowie większości rodziny. Niedoszła ofiara Volturi; zaakceptowana przez nich dzięki interwencji Alice. Mieszka w małym domku w lesie wraz z obojgiem rodziców.

6. Preferowana żywność (ludzka żywność, krew): Preferuje krew, zdecydowanie. Jako dziecko wolała ludzką (z butelki), ale rodzina i Jacob już zadbali o to by przerzuciła się na zwierzęcą. Nieprzepada za zwykłym jedzeniem, z kilkoma wyjątkami, ale w razie potrzeby jest w stanie je ścierpieć.
7. Zajęcie: Brak, obecnie rośnie zbyt szybko by mogła chodzić do jakiejkolwiek szkoły.
8. Dar: Przekazywanie myśli i wspomnień poprzez dotyk. Na dodatek jej umiejętność jest niemożliwa do zatrzymania przez jakąkolwiek tarczę czy osłonę. Poza tym swoim urokiem potrafi przekonać każdego do siebie - nie da jej się nie polubić.
9. Miejsce zamieszkania: Forks.
10. Ciekawostki: Już kilka minut po urodzeniu została wpojeniem Jacoba Blacka. Doprowadziła tym do wznowienia paktu między Cullenami, a Quileutami i jest nietykalna.
11. Przykładowy post: - Jake, zaczekaj na mnie - zawołałam za rdzawobrązowym wilkiem, który biegł sporo przede mną. Przyśpieszyłam, w końcu byłam najszybsza w rodzinie - zaraz po tacie. Dogoniłam go bez problemu, choć wiedziałam, że gdyby chciał mógłby ponownie mi się wymknąć. Taka wilcza cecha. Czy raczej wilkołacza cecha - bycie szybszym od wampira. A co dopiero od dhampira.
Postanowiłam dać sobie spokój z takimi głupotami jak ten nieoficjalny wyścig. Byłam głodna; gardło mocno mnie już paliło i zaczynało mi to naprawdę ciążyć. Zwolniłam więc i powoli wciągnęłam powietrze do płuc. Poczułam zapach zwierzęcej krwi, moje gardło zapłonęło. Przyśpieszyłam, ale tym razem moim celem nie było wyprzedzenie Jacoba, a jak najszybsze dotarcie do pożywienia.
Nie trwało to długo. Już po chwili mogłam rozkoszować się ciepłą krwią jelenia zalewającą moje gardło i gaszącą pragnienie. Poczułam niewysłowioną ulgę.


Ostatnio zmieniony przez Renesmee dnia Sro Cze 30, 2010 8:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.lost_in_the_time.czo.pl/index.htm
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Renesmee Carlie Cullen Empty
PisanieTemat: Re: Renesmee Carlie Cullen   Renesmee Carlie Cullen I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 8:09 pm

Jesteś THE BEST :*
AKCEPT BABO
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
 
Renesmee Carlie Cullen
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokój Renesmee
» Edward Cullen
» Salon Cullen'ów
» Alice Cullen
» Isabella Marie Cullen (Swan)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: