Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Isabella Marie Cullen (Swan)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bella

Bella


Postów : 24

Isabella Marie Cullen (Swan) Empty
PisanieTemat: Isabella Marie Cullen (Swan)   Isabella Marie Cullen (Swan) I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 7:08 pm

1. Imię i nazwisko: Isabella Marie Cullen (Swan).
2. Wiek: 19/23.
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora):
Isabella Marie Cullen (Swan) Vampire-Bella-bella-swan-3683210-300-379
Kristen Steward
Piękna jak każda wampirzyca; złote oczy, blada, twarda i nieskazitelna skóra, smukła sylwetka. Poza tym sięgające pasa brązowe loki. Można by rzec - stworzona by zostać nieśmiertelną.

4. Charakter: Uparta jak nikt inny - w końcu poznała tajemnice wampirów, wilkołaków i sama dopięła swego i stała się postacią z legend. Nieco nieśmiała, niezbyt towarzyska. Potrafi jednak wybuchnąć, a odkąd jest nieśmiertelna robi to jakieś wrażenie. Bardzo opiekuńcza w stosunku do córki, możne nawet zbyt przewrażliwiona na jej punkcie. Ale przecież tak bardzo kocha... Oddana mężowi, nadal w nim zauroczona. Choć nie jest już niezdarna nadal przyciąga kłopoty niczym magnes. Od zawsze dojrzała jak na swój wiek i stała w uczuciach. Można na niej polegać - w końcu jeszcze jako człowiek ukrywała wielką tajemnicę.
5. Preferowana krew: zwierzęca.
6. Rodzina: rodzice - Charlie i Renee, przybrany ojciec, Phil, oraz matka Sue, przyszywane rodzeństwo Leah i Seth oraz, oczywiście, Cullenowie.
7. Zajęcie ( uczy się? pracuje? gdzie? ): rzekomo jest na studiach na Alasce.
8. Historia: Urodzona 13 września, wychowana przez matkę. Niegdyś mieszkanka Phoenix, jedynie na wakacje widywała się z ojcem w Forks. Bynajmniej do pewnego wieku, bo później się zbuntowała i przez parę ładnych lat nie widziała miasteczka na oczy.
Przeprowadziła się do komendanta na stałe dwa lata po ponownym ślubie jej matki by umożliwić jej podróże wraz z Philem. Choć niezbyt zadowalała jej perspektywa mieszkania w wiecznie zasnutej chmurami mieścinie nie narzeka. Zwłaszcza, że poznaje Edwarda i jego rodzinę.
Z małą pomocą Jacoba poznaje tajemnicę Cullenów, jej romans z Edwardem kwitnie. Po wielu przeszkodach (w końcu jest niezdarna, a na dodatek przyciąga kłopoty niczym magnes) uprasza ukochanego o przemianę. Przed tym jednak musi za niego wyjść. Przyjmuje warunek, ale stawia również swój. Edward, niechętnie, zgadza się. Wkrótce dochodzi do ślubu, Cullen wypełnia swoje zobowiązanie. Niesie to jednak ze sobą konsekwencję w postaci nieprzewidzianej ciąży.
Po długiej walce o dziecko i małej pomocy Rosalie i wilków na świat przychodzi Renesmee. By ocalić ukochaną Edward przemienia ją wampira. Po pewnych komplikacjach z Voturi dwójka wampirów i ich mała córeczka tworzą wymarzoną rodzinę.
Tak jest do teraz.

9. Dar: tarcza mentalna.
10. Miejsce zamieszkania: Forks.
11. Ciekawostki (hobby, przyzwyczajenia, miłość, itd): Niegdyś uczęszczała do szkoły baletowej. Była jednak tak beznadziejna, że szybko zrezygnowała. Od dziecka opiekuje się matką, nie odwrotnie. Poza tym jest magnesem na kłopoty.
12. Przykładowy post[!]: Nessie spała, postanowiliśmy to wykorzystać. Wróć - ja postanowiłam to wykorzystać. Wiedziałam, że Edward czeka na mnie w sypialnie. Nie wiedziałam co planuje, ale za to mogłam wcielić w życie to co ja planowałam. Bo tego nigdy nie miałam dość. podobnie jak jego.
Poruszałam się cicho i niemal bezszelestnie, ale wiedziałam, że i tak mnie słyszy. To nie było ważne. Znalazłam się przy nim niemal natychmiast i, jak to już chyba miałam w zwyczaju, powaliłam na łóżko. Moje usta odszukały jego; wkrótce połączyły się w jedno.


Ostatnio zmieniony przez Bella dnia Sro Cze 30, 2010 11:09 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.lost_in_the_time.czo.pl/index.htm
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Isabella Marie Cullen (Swan) Empty
PisanieTemat: Re: Isabella Marie Cullen (Swan)   Isabella Marie Cullen (Swan) I_icon_minitimeWto Cze 29, 2010 11:56 pm

ejejejejejej

skoro tu na frm Charlie się z Sue ożenił to SETH I LEAH SĄ BELLI PRZYRODNIM RODZEŃSTWEM ! ;D

//PS:BOSKIE ZDJĘCIE KRISTEN !
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Bella

Bella


Postów : 24

Isabella Marie Cullen (Swan) Empty
PisanieTemat: Re: Isabella Marie Cullen (Swan)   Isabella Marie Cullen (Swan) I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 11:10 am

Już, już. Dodani. Jejku, ale oburzenie xD A zdjęcie owszem, ładne. Błogosławmy Google Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lost_in_the_time.czo.pl/index.htm
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Isabella Marie Cullen (Swan) Empty
PisanieTemat: Re: Isabella Marie Cullen (Swan)   Isabella Marie Cullen (Swan) I_icon_minitimeSro Cze 30, 2010 12:38 pm

ehehe Very Happy . ONE BIG FAMILY XD
Very Happy
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content





Isabella Marie Cullen (Swan) Empty
PisanieTemat: Re: Isabella Marie Cullen (Swan)   Isabella Marie Cullen (Swan) I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Isabella Marie Cullen (Swan)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Edward Cullen
» Salon Cullen'ów
» Alice Cullen
» Renesmee Carlie Cullen

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: