Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Rachel Black

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rachel

Rachel


Postów : 10

Rachel Black Empty
PisanieTemat: Rachel Black   Rachel Black I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 2:07 pm

1. Imię i nazwisko: Rachel Claire Black
2. Wiek:19 lat
3. Wygląd (opis zdjęcie imię i nazwisko aktora ):Maite Perroni
Rachel Black Maite1
Rachel to typowa przedstawicielka indiańskiej nacji. Jest średniego wzrostu ( około 173 cm wzrostu ) posiada śniadą karnacje jednak nie za ciemną i nie za jasną. Jej włosy są koloru kruczoczarnego długości poza plecy. Oczy ma koloru orzechowego otoczone woalką rzęs usta pełne.
4. Charakter : No tak skoro jest siostrą Jacoba to może mieć podobny do niego charakter i tak jest jednak tylko po części. Panna Black jest odważna co odznacza się tym, że nieraz chciała skakać z klifów jednak nikt jej nie pozwalał. Mądra gdzyż ukończyła z wyróżnieniem college. Uczuciowa ( chce założyć rodzine i mieć dzieci ) a przede wszystkim nad życie kocha Paula. Jest szczera i rozsądna a to pomaga jej w rozstrzygnięciu trdunych dla innych osób spraw. Uczciwa nigdy w życiu nie oszukałaby kogoś no chyba, że wie iż to przyniosłoby dobry skutek.
5. Historia: Gdy miała 14 lat wyjechała do szkoły z internatem nie wracała na wakacje ponieważ wolała ją wcześniej skończyć. I tak się stało. Rok temu wróciła do La Push i wtedy poznała Paula. Po prostu wybrała się na spacer gdzie go spotkała. Została jego wpojoną. Pół roku temu on się jej oświadczył i przeprowadziła się do niego. Teraz planują huczne weselisko. Druchnami mają być Emily oraz Leah
6. Zainteresowania:nauka,taniec, historia nacji indiańskiej jej rezerwatu, gotowanie, uprawianie ogródka, prowadzenie domu, jej głównym zainteresowaniem i chęcią jest posiadanie dzieci
7. Zajęcie (uczy sie? pracuje? gdzie?) : pracuje w miejscowym barze w La Push
8. Postać wie o istnieniu wampirów, wilkołaków?:wie
9. Miejsce zamieszkania:dom Paula w La Push
10. Rodzina:ojciec Billy, siostra Rebeccka, brat Jacob, szwagier ( mąż Rebeccki ), narzeczony Paul i reszta sfory oraz mieszkańców La Push
11. Ciekawostki: jej przyszły mąż wpoił ją sobie, posiada wyższe wykształcenie
12. Przykładowy post[!]:
Spojrzałam przed siebie stojąc na ganku domu, który już niedługo zapełni się gromadką dzieci. Jak najszybciej chciałam przystąpić do realizacji tego planu chcąc po prostu mieć zajmować się kimś. Paul był poza domem lecz ja i tak przeniosłam swą suknie ślubną do rodzinnego domu nie chcialam by ją ujrzał. Martwiło mnie to, że sfora chciała wyprawić Paulowi wieczór kawalerski a ja już znałam ich zwyczaje.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Rachel Black Empty
PisanieTemat: Re: Rachel Black   Rachel Black I_icon_minitimePon Cze 21, 2010 3:04 pm

AKCEPT/.
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
 
Rachel Black
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» sypialnia rachel i paula
» Kuchnia Black'ów
» Salon Black'ów
» Pokój Jacoba Black'a
» Samochód Jacoba Black'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: