Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Sypialnia Sama i Emily

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 10, 2010 10:05 am

Słuchajac Emily wtuliłem sie w poduszkę.
Nadal leżąc zdjałem buty pocierając pięta o piętę by spadły mi ze stóp.
Rozluzniłem mięśnnie i po chwili żadne slowa ani dzwięki nie dochodziły już do moich uszu.
Położyłem sie na plecach.
Powoli pograżylem się we śnie.

***
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimeWto Sie 31, 2010 9:25 pm

Emily ułożyła się tuż obok męża, układając głowę na jego torsie. Miała szczerą nadzieję, że od teraz wszystko będzie dobrze.
Jako, że maluch spał całkiem spokojnie sama tuż po chwili zamknęła ślepia, oddając się w objęcia Morfeusza.

***
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 7:23 pm

Przebudziłem się widząc że Emily chrapie obok mnie. Jej oddech był równy i ztonowany a przy co drugiemu wydechowi powietrza towarzyszył nieziemski świst. Słonce chyliło saie ku zachodowi okrywając cała sypialnię pomarańczowo-malinową poswiatą.
Wstajac z łóżka zakręciło mi się w głowie.
Po krótkiej chwili przekonalem sie ze ostatnie wydarzenia nie były snem.


Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Emily Uley

Emily Uley


Postów : 62

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 7:36 pm

Emily, mimo tego, iż spała wyjątkowo mocnym snem dała się zbudzić za sprawą wdzierającej sie do pomieszczenia czerwonej poświaty i paru cichych szmerów za które oskarżyć można już wyłącznie Sama. W rzeczywistości leżała tak nie dłużej niż parę godzin, ale ta spora drzemka pozwoliła nabrać jej energii na resztą dnia - albo wieczór, zbliżający się wielkimi krokami.
Przeciągając się szeroko na materacu, powoli otworzyła jedno oko i przewracając się na drugi bok spojrzała na męża. W tym świetle musiała wyglądać uroczo lub conajmniej tak jak wygląda świeżo upieczona, szczęśliwa matka. Nie podnosząc się z miejsca, uśmiechnęła się lekko i ułożyła wygodniej na poduszkach.
- Wypoczęty? - zagadnęła subtelnie, choć nadal półprzytomnie.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimePią Wrz 03, 2010 8:32 pm

- Bardzo...- odpowiedziałem powstrzymujac ziewanie.
Chwyciłek kilka kawałów drewna z kata i zacząłem rozpalać w piecu. Była juz jesień. Mając małe dziecko w domu nie mogłem ryzykować że moja familia się przeziębi. (hehe)
***



Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimePon Paź 25, 2010 8:41 pm

//zagubiona w akcji iii.. wieeelki powróóóót!! Very Happy //

Zapukałam i wychyliłam się przez drzwi...
-Hej.. nie przeszkadzaam??
Spytałam wchodząc po cichu do pokoju widząc że Emily i maleństwo śpi...
-Gratuluję..
Pogratulowałam Samowi po czym wręczyłam mu mały podarunek..
-To taki podarunek z okazji narodzin Waszego maleństwa... Wiem wiem długo mnie nie było ale już jestem.. wróciłam po długim czasie...
Uśmiechnęłam się lekko.
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 26, 2010 1:51 pm

// podwórko //Z iskierkami szalonego szczęścia i podekscytowania w oczach przyłożyłem palec do ust.
- Ciii..... - szepnąłem.
Zerknąłem na Emily.
- Spi... .
Wziąłem od dziewczyny małą ozdobną torebeczkę. Zajrzałem do środka. Były w niej mięciótkie błękitne śpioszki.
- Dzię... dziękuję. -powiedziałem wzruszonym tonem który pierwszy raz w życiu wydobył się z moich ust.
- A wy ??? -kontynuowałem szeptem.
- Kiedy skombinujecie małego Setha Juniora ?


Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 26, 2010 1:54 pm

-Nie ma za co..
Zasmialam sie bezglosnie
-Nie popedzaj...
Powiedzialam rozbawiona.
-Moze chodzmy lepiej do salonu zeby ich nie obudzic..
Zaproponowalam po czym poszlam do salonu..

//porzadzilam sie Razz ahaha Salon//
Powrót do góry Go down
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 26, 2010 2:05 pm

- Ale ja chę zostać Wujkiem. - powiedziałem ochoczo. To że mam już swoje dziecko nie znaczyło że nie chce by mój maluch niemiał sie z kim bawić. Levi będzie potrzebował towarzystwa. Przecież grunt to rodzinka.
// salon //
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Sponsored content





Sypialnia Sama i Emily - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Sypialnia Sama i Emily   Sypialnia Sama i Emily - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Sypialnia Sama i Emily
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blizna Emily
» Emily Uley
» Samochód Sama Ule'a
» Telefon Sama Uley'a
» Sypialnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: LA PUSH :: 
  • Miasteczko
  •  :: Domy :: Dom Uley'ów
    -
    Skocz do: