Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Samuel Uley

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Sam Uley
ADMIN
Sam Uley


Postów : 292

Samuel Uley Empty
PisanieTemat: Samuel Uley   Samuel Uley I_icon_minitimePią Cze 18, 2010 12:01 pm

1 Imię i nazwisko: Samuel (Sam) Uley

2 Wiek : 27

3 Wygląd: (parchaty)
Imdianin z plemienia Qilletów.
Jak każdy z plemienia ma czarne włosy i i miedzianą skórę.
Mimo wieku na jego twarzy niema zmarszczek ani żadnych znaków czasu.
Jest bardzo postawny,mocno umięśniony i wysoki (180).Na pierwszy rzut oka,
można zauważyć to, że jest przywódcą swojej watachy.
Ma czarne oczy i z wyglądu jest podobny do św. pamięci seniora Uleya (swego ojca).
Samuel Uley Sam%20Uley%2001
Wyglada jak : Chaske Spencer <3
Samuel Uley Chaske-Spencer-and-Bronson-Pelletier-at-Twi-Con-twilight-wolves-7444774-600-800

4. Wygląd po przemianie (opis + zdjęcie) :
Jeden z największych wilków z watachy o czarnej jak smoła maści futra. Ogromne ostra kły. Duże łapy wyposażone w ostre szpony. Nadmiernie pyszysty sprężysty ogon. Grożne spojrzenie.
Samuel Uley Dark_Wolf_commission_by_Angela_T



5. Charakter:
Odważny, odpowiedzialny, jak rasowy przywódca potrafi zachować zimną krew w krytycznych sytuacjacjach, aczkolwiek jak każdy zmiennokrztaltny jest
nieco nieprzewidywalny i wybuchowy.
Jak już się na coś wkurzy to na maxa...
Uparty jak wół ,gdy sobie coś postanowi doprowadzi to do skutku.
Bywa jednak nieszczery ,spóżnialski,niecierpliwy i niekulturalny.
Kochający i czuły wstosunku do Emily.
Sam jest prawdziwym przywódcą, jednak ta rola nie należy mu się z racju urodzenia. Bardzo przeżył rozdzielenie swej sfory na dwie gdyż martwi się o dobro wszystkich jego indiańskich krewnych z La Push.
Bardzo przeżył też przemianę w wampiry komendata Swana (,przypadek) i Sue Clearwater-Swan (swiadomy wybór). Zna ich bardzo dobrze i nikomu nie życzyłby losu pijawki.
Sam jest czymś w rodzaju obrońcy. Wraz z resztą swoich wilczych pobratyńców czuwa nad spokojem mieszkańców La Push i okolic. Do paktu z Cullenami podchodzi
bardzo swobodnie bo wie że nikomu nie zrobią żadnej krzywdy , aczkolwiek jak to muwi
,,z wampirami nigdy nic niewiadomo,, .
Przyzwyczaił się już do obecności Ness w rezerwacie która swoich pół wampirzym zapachem niepokoi wszyskich zmiennokrztaltnych... Nauczył się już odróżniać jej zapach
od zapachu zwykłego wampira.
Sam chciałby mieć dzieci z Emily i chciałby, aby Leach nie cierpiała już z jego powodu i wpoiła się w kimś wyjątkowym.
Sam ma nadzieje że mieszkańcy La Push i fork będą bezpieczni a Volturii nie
odwiedzą tych stron ponownie.


6. Historia:
Samuel Uley jako pierwszy z tego pokolenia spośród swoich ziomków zaczą przeobrażać się w wilka co z pewnością mocno ukrztałtowało jego charakter. Będąc jeszcze w Liceum przed przemianą chodził z Leach i chciał
założyć z nia rodzine. Niestety gdy zaczą się przemieniać wpoił się w Emily która przyjechała pewnego razu do La Push odwiedzić dziadków. Sam bardzo przeżył przymusowe rozstanie z Leach i związał się Emily idąc za głosem wpojenia. Nadal żywi uczucie do Leach ale jego żoną jest Emily . Sam jest szczęśliwy z Emily ale martwi się o Leach która mimo mijającego czasu nadal cierpi.

7. Rola w sforze (alfa, beta, członek): ALFA
8. Sfora (po ustaleniu z administratorami) : SFORA SAMA ULEYA!

9. Miejsce zamieszkania: La Push / dom Uley'ów

10. Rodzina: Najbliższa rodzina: żona Emily Young-Uley
Jego watacha jest jak rodzina....

11. Zainteresowania:
jedzenie pysznosci przygotowanych przez Emily, uszczęśliwianie Emily, Użalanie się nad sobą XD, biaganie po lesie i zabijanie wampirów. Uwielbia jeść słodycze i interesuje się indiańskimi legendami i korzeniami plemienia Quileutów i innych pobliskich plemion.
Wrogowie: Wampiry pijące krew ludzką ,Volturii i wszyskie patologie tego świata.
Lubi dobre kino.


12. Przykładowy post[!]:

Kurcze ale tu bałagan. przyznałem wmyślach . Wychodząc z wanny potknąłem się o mydło, które wypadło mi z rąk w czasie kąpieli. Naszczęście wilkolaki mają dobry refleks. Otoczyłem się grubym białym ręczknikiem i przystąpiłem do mycia zębów.
Miałem spotkać sie z moją kobietą więc jak zawsze chciałem wygładać dobrze. A niebyła to bylejaka okazja tylko coś w rodzaju naszej rocznicy araczejrocznicy naszego pierwszego spotkania , wróć mojego wpojenia. Miałem szczęście bo wpoiłem się w anioła. Gdy mój uśmiech był jużśnieżnobiały uśmiechnąłęm sie do swego odbiacia w lustrze i wyszedlem z łazienki w poszukiwaniu czegoś porządnego do ubrania.



_________________
Powrót do góry Go down
http://pulp-fiction.web-rpg.org/
Samantha Clearwater

Samantha Clearwater


Postów : 7

Samuel Uley Empty
PisanieTemat: Re: Samuel Uley   Samuel Uley I_icon_minitimePią Cze 18, 2010 12:08 pm

Oczywiście, ze Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven AKCEPT Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven kochanie I love you
Powrót do góry Go down
 
Samuel Uley
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Emily Uley
» Podwórko Uley'ów
» Salon Uley'ów
» Kuchnia Uley'ów
» Telefon Sama Uley'a

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: Na Wstępie :: Nasze Postacie-
Skocz do: