Phasing Moon Tribute
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Gdyby ten świat był taki jaki powinien być, byłbyś moją bratnią duszą ...
 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Plantagen - sklep ogrodniczy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 5:57 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

*roslinki i inne takie*
Powrót do góry Go down
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:21 pm

//Samochod Setha//

Weszlismy do Plantagenu ciagnac ze soba specjalny wozek do roslin. Zaczelam rozgladac sie za jakimis kwiatami ktore pasowalyby do ogrodu.
-Moze te??
Spytalam pokazujac pelargonie.
-Albo te roze... Tylko ze te akurat potrzebuja duzo cienia.. A u mnie zbyt wiele go nie ma...
Powiedzialam biorac do reki doniczke z malym krzewem rozanym.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:24 pm

//samochód Setha
-Wiesz że się nie znam.Ale róże ładnie wyglądają.Albo jakieś tulipany.Nie mam pojęcia - powiedziałem lekko zdezorientowany widząc tyle dziwnych nazw kwiatów.Większość kwiatów widziałem ale nie znałem nazw.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:29 pm

-Tulipanow sie pozniej nie mozna pozbyc...
Powiedzialam wkladajac do koszyka roze i pelargonie. Po chwili dolaczyly do koszyka bratki, i jedna palma ktora mialam zamiar postawic w salonie. Nie byla jeszcze zbyt duza..
-O jeszcze ten bluszcz.. przynajmniej 10 sztuk..
Widzac jego mine mowiaca "po co az tyle powiedzialam"
-Ten bluszcz jest pnacy.. pieknie bedzie sie wspinal po scianie domu. I bedzie wpijal wilgoc.. Mimo ze jej nie ma... Ale zawsze moze byc dla ozdoby...
Powiedzialam wkladajac bluszcz do koszyka.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:33 pm

-Oj tam - mruknąłem do siebie
-To co,gdzie teraz ? Do kasy czy jeszcze jakaś ziemia etc ?
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeWto Cze 22, 2010 8:39 pm

-Nawoz, ziemia, kora ozdobna, srodek na mszyce, i cos co odstrasza sarny bo ostatnio mi kwiaty pozjadaly... A i jeszcze waz ogrodowy... Nie chce mi sie ciagle z konewka biegac...
Powiedzialam po czym popatrzylam na Setha.
-Juz zmeczony zakupami??
Spytalam z usmiechem. Wiedzialam ze dla facetow zakupy to horror...
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 12:14 pm

-Nie,dlaczego ? - powiedziałem z niewinnym uśmiechem
-Coś co odstrasza sarny hmmm... np wilki ?
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 12:34 pm

Usmiechnelam sie slyszac jego pytanie.
-No wiesz... Nie moge wykorzystywac wilkow jako orchone dla mojego ogrodu...
Powiedzialam zarzucajac mu rece na szyje. Po chwili zlozylam na jego ustach pocalunek.
-Masz dobrego nosa... Pomogl bys mi znalesc tu taki odstraszacz w plastikowym pudelku??
Spytalam. Mialam nadzieje ze jego nos bedzie niezawodny i pomoze w szybkim odnalezieniu odstraszacza.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 12:49 pm

Uśmiechnąłem się i objąłem ją w talii.
Wziąłem wdech nosem i poczułem coś co dość ładnie pachnie.Dużo chemii,ale jednak przyjemny zapach.Oczywiście dla mnie,no i pewnie dla wilków.
-Chyba coś mam - powiedziałem i pociągnąłem Lily w stronę z której dobiegał ów zapach.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 4:04 pm

Usmiechnelam sie po czym udalam sie za Sethem. Po chwili bylismy na miejscu.
-Masz dobrego nosa...
Powiedzialam i zaczelam przegladac opakowania.
-Hmm... zobaczmy co tu mamy... Odstraszacz na dziki, na slimaki... Tez by sie przydal... O! Jest! Na sarny...
Odrazu chwycilam dwa opakowania i jedno na slimaki.
-Mam nadzieje ze za duzo slimakow ni ebedzie ale warto miec w zanadrzu...
Powiedzialam po czym dalam buziaka Sethowi.
-Dziekuje za pomoc.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 5:13 pm

-Wilkołak do usług - powiedziałem wpatrując się w Lily
-Ok,czyli teraz ziemia i ta kora czy coś - dodałem i znowu podciągnąłem nosem.
-Chodź - i znowu pociągnąłem narzeczoną w półki
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 5:56 pm

-Ziemia, kora ozdobna, waz ogrodowy i nawoz...
Powiedzialam. Po chwili w wozku brakowalo tylko weza ogrodowego i nawozu.
-Jak to wmiescimy w samochodzie?? Spytalam spogladajac na koszyk. Pakowalam juz do niego nawoz ktory znalezlismy niedaleko wezy ogrodowych i kasy.
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 6:21 pm

-W bagażniku i na tylnym siedzeniu - odpowiedziałem bez namysłu i razem z Lily wyszliśmy już ze sklepu.
-Jak się nie zmieści to ty pojedziesz a ja z czymś pobiegnę,ale raczej się zmieści - wyciągnąłem kluczyki i otworzyłem bagażnik.Załadowałem do niego ziemie,korę,wąż i odstraszacz.Na tylne siedzenie wsadziłem kwiaty.Lily zdążyła odnieść kosz więc otworzyłem przed nią drzwi i sam zająłem miejsce kierowcy.
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Lily Carter
ADMIN
Lily Carter


Postów : 59

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 8:00 pm

Usiadlam w samochodzie.
-Dziekuje za pomoc..
Powiedzialam i pocalowalam Setha gdy wsiadl. Mialam nadzieje ze Lynn juz wrocila. Chcialam poprosic aby pomogla mi przy urodzinach, w ogrodzie i w przygotowaniach do slubu. Jake'a, Embrego, Sama i innych chcialam poprosic zeby wzieli Seth'a na dluuuuuuuuugi wieczor kawalerski.. Coz... Kiedys trzeba sie poswiecic..
Powrót do góry Go down
Seth

Seth


Postów : 49

Nasze Postacie
Wpojenie::

Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitimeSro Cze 23, 2010 10:42 pm

-Nie masz za co mi dziękować - odpowiedziałem odruchowo i ruszyłem

//samochód a potem dom Lily
Powrót do góry Go down
http://naszzmierzch.rpgforum.pl
Sponsored content





Plantagen - sklep ogrodniczy Empty
PisanieTemat: Re: Plantagen - sklep ogrodniczy   Plantagen - sklep ogrodniczy I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Plantagen - sklep ogrodniczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sklep z Sukniami
» Sklep Turystyczny Newton'ów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Phasing Moon Tribute :: OKOLICE :: Okoliczne Miejscowości :: Seatlle-
Skocz do: